| Припять a întrebat:

Ce urati voi cel mai mult pe lume?
Eu urasc manelele,cocalarii,pitipoancele, LaLa Band si One Direction.

Răspuns Câştigător
| Чернобыль a răspuns:

La fel ca si tine.

10 răspunsuri:
| iubesc a răspuns:

Manelele, Lala Band, prostii, curvele, mincinosii, serpii si muzica rock.

| Припять explică (pentru iubesc):

Eu ador muzica rock!

| iubesc a răspuns (pentru Припять):

Tu, nu eu. De aia toti suntem diferiti.

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Proştii etc.
Pe curând!

| AndyLavy a răspuns:

Nu urasc nimic. nu imi plac multe lucruri ( si cele specificate de tine), insa de urat..nu urasc. este un sentiment urat, si desi ai folosit acest termin nu cred ca ii stii adevaratul sens.

| Припять explică (pentru AndyLavy):

Ura este un sentiment urat, stiu chiar si eu, dar in cazurile acestea nu ai cum sa nu urasti acele lucruri.

| AndyLavy a răspuns (pentru Припять):

Nu ma uit/ascult aceste "chestii", asa ca nu ma afecteaza, deci nu am de ce sa le urasc.Nu le dau importanta, imi sunt aproape indiferente.

| UndergroundFolklore a răspuns:

Cel mai mult urasc bataia de joc, ignoranta, prostia, lauda etc etc.

| Припять explică:

Inteleg.

| ratata98 a răspuns:

De ce ii urasti?