| Sachiroo a întrebat:

Salut, TPU! Cum credeți că ar arăta lumea asta, dacă toți ar gândi și acționa ca voi? Ar fi mai bine?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ar fi mai curata... Și mult mai plictisitoare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| Xox0 a răspuns:

Nu, n-ar mai fi varietate. Totul este un echilibru, depinde cum il vezi.

| Sachiroo explică (pentru Xox0):

Totuși ar fi mai bună(drăguță, amabilă) etc. N-ar mai exista frica de violatori, pedofili, criminali, hoți, tâlhari etc.

| ALM2000RO a răspuns:

Ceea ce spui nu s-ar putea întâmpla niciodată, ar fi o lume utopică dar nu în sensul bun. Ar fi totul cenușiu și negru și ne-am plictisi de moarte dacă am fi toți ca niște roboței prefabricați laughing

| EestiSodalane a răspuns:

Normal