| Idkidk a întrebat:

Cum vă aranjaţi părul de obicei?

10 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

De obicei îl împletesc noaptea pentru ca a doua zi să stea ondulat.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu prea il aranjez.

| Sofer a răspuns:

Aranjat in ce fel? laughing daca sunt tuns si e scurt nu il aranjez deloc, decat daca e lung il dau intr-o parte.

| R0R0 a răspuns:

Il impletesc cum vreau eu.

| Geanin a răspuns:

Unele suvite de par au ajuns si in a 4-a dimensiune, mai ales dimineata

| alexandrualind a răspuns:

Normal.

| GolopențaAdrian a răspuns:

Eu nu mi-l aranjez numa atunci cand merg undeva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut NiniKitty,
Eu,de obicei,mi-l dau intr-o parte, da nu sta lalait cum sta la astia de isi fac parul ca si femeile, sta bine, ridicat, pe directie.
Tu?

| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Cu pieptenele!

| IAmTheLegendary a răspuns:

Avand in vedere ca am par cret, nu prea mi-l aranjez, il las asa. big grin