| anonim_4396 a întrebat:

de ce multe fete cînd le intreb dacă vor să le fac masaj zic că le este rusine, in special masajul reflexo in talpă. De ce oare? Că doar nu trebuie să se dezbrace.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna,Cristi!
Fiecare are gandirea sa, poate nu la toate le este rusine, e doar un masaj in talpa, asa-i, nu-i nu stiu ce filosofie.
Ma rog...fiecare cu parerile lui.
Te pup!

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Poate pentru că le abordezi pe un site de socializare şi nu le inspiri prea multă încredere, iar insistând, pari uşor obsedat de această idee şi cam dubios.

De regulă, Cristi-din-Bucuresti, clientul îşi caută un specialist în masaj, nu invers.

Este ca şi cum ai suna din uşă în uşă şi ai întreba femeile (şi nu oricare, ci doar cele care poartă pantofii cu toc), dacă nu te lasă pe tine, un străin, să le masezi picioarele.
E firesc că te vor privi cu scepticism, poate şi uşor amuzate şi, în cele mai multe cazuri, te vor refuza.
Dar asta nu înseamnă neapărat că nu le place masajul în sine. Abordarea este greşită.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Bine ar fi să încetezi și cu mesajele pe privat cum și ce fel de masaj ar fi cineva interesat.
Găsește un loc unde să te desfășori, să câștigi un ban fără să agasezi, aici pe site!
Pa, pa.

| ??c??? a răspuns:

Specimenul numit "fată" este greu de înțeles bro big grin

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Din moment ce pui asemenea intrebari, iar exprimarea ta e usor perversa, nu e de mirare...

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

De ce e perversă?

| DarkOrbitMoon a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Intr-o intrebare de-a ta anterioara(acum vad ca e stearsa)ai specificat clar, ca vrei sa le faci masaj fetelor, dar doar celor care poarta tocuri.Sa inteleg ca cele care nu poarta tocuri nu au voie, sau ce?thinking
P.S Nu ai specificat ca vrei sa le faci masaj in talpa.
In fine, i don't care.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ar sti ce bine e, le-ar trece toata rusinea big grin

| Ieedi a răspuns:

Parerea mea este ca picioarele sunt o zona "intima" sa zic asa. E un loc destul de sensibil si poate le e rusine pentru ca le poate provoca o placere in sens excitabil. Din nou, parerea mea tongue.