| Maxxxi a întrebat:

Salut TPU,eu mereu dorm cu fata in jos, dar cateodata din cauza ca ma misc in somn sau nu stiu cum ajung sa dorm cu fata aproximativ in sus si am cosmaruri.De ce cand dorm cu fata in sus am cosmaruri?

2 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Salut! Dormi cu fata in perna, nu te sufoci?

| Andrei200202 a răspuns:

N are nici o treaba faptul ca ai coșmaruri pentru că dormi cu fața în sus. Evită să mai citești chestii care te sperie, să te uiți la filme de genul, să te gândești la chestii care te sperie si ai să vezi că îți trece. Gândește pozitiv și frumos și si sa vezi ca iti dispar coșmarurile.