| ciprianjurje a întrebat:

imi puteti spune cum se da shot cu tigarea? stiu ca trebuie sa targi din tigare si apoi sa.i expiri celuilalt/celeilalte fumul in cura. dar mi.asi dori o explicatie mai detaliata( cum tin mainile, etc)

Răspuns Câştigător
| Johndoe2023 a răspuns:

O tii in mana sau o lasi in scrumiera. ca ii suflii fumul in gura nu ii bagi tigara in gurawinking
tragi din tigara, lasi tigara si apoi ii dai fumul din gura ta in gura lui/ei

3 răspunsuri:
| Johndoe2023 a răspuns:

De ce ai vrea sa ii suflii in gura cuiva?
stii ca fumul care iese din plamani este cel mai toxic? ( plamanii filtreaza fumul din tigara si apoi tu elimini toxinele care plamanul le refuza)

dar de dragul conversatiei sa iti explic.
daca sunteti inauntru trebuie doar sa te apropii la o distanta sa ii poti sufla fumul in gura. daca esti afara este normal ca trebuie sa tii mainile sa nu ia vantul fumul. nu este o pozitie anume sa tii mainile

| ciprianjurje explică (pentru Johndoe2023):

(eu nu sunt fumator) dar o fac ca sa nu ma fac de ras. si in timp ce.i suflu fumul in gura cum tin tigarea?

| ciprianjurje explică (pentru Johndoe2023):

Multumesc mult! happy

| Johndoe2023 a răspuns (pentru ciprianjurje):

O tii in mana sau o lasi in scrumiera. ca ii suflii fumul in gura nu ii bagi tigara in gurawinking
tragi din tigara, lasi tigara si apoi ii dai fumul din gura ta in gura lui/ei