| Sp3ciaL0pS a întrebat:

la minecraft pe un server mi-a dat un player stea de nether si nu stiu pentru ce este si vreau sa stiu daca foloseste la ceva dau funda care stie si ma scuzati de categorie ca numai gaseam jocuri pc online

3 răspunsuri:
| AcelasiOm12 a răspuns:

Daca esti pe creative ...nu e buna de nimic. Daca esti pe survival se obtine foarte greu acea stea.Cu ea poti sa faci beacon(din ala care lumineaza pana sus :)) )http://www.minecraftwiki.net/wiki/Nether_Star

| Sp3ciaL0pS explică (pentru AcelasiOm12):

Eu nu am spus nimic de stea de nether stiu asta da eu am spus poze cu case la minecraft altceva

| AcelasiOm12 a răspuns (pentru Sp3ciaL0pS):

Te cred ...era destul de tarziu cand ai dat raspunsul si banuiesc ca nu ai vazut bine. Uita-te la intrebarea pe care ai pus-o si dupa uita-te la raspunsul meu si ai sa vezi ca este o legatura. laughing