| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU. Lucrez la ceva articole sociale legate despre viața oamenilor. Îmi puteți povesti câteva întâmplări interesante ori să îmi împărtășiți din experiențele voastre de la diferite petreceri cu prietenii voștri. Pot fi chestii amuzante, pot fi chestii dramatice, pot fi chestii romantice. Important e să fie originale și nu copiate de pe internet. Viața voastră bate orice film și orice carte. Mulțumesc anticipat!

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Era de rau cand se lua curentul in pestera nici internet numai aveam

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Lucrez la ceva articole sociale. Ce e aia?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cand aveam 17 ani, mergeam aproape in fiecare weekend la o cabana, unde cunosteam tot felul de terminati.
Acolo am cunoscut un baiat de prin Bucuresti, cu niste probleme de auz, care ajunsese la 20+ virgin. Se distra baiatu' pe acolo, dar din 3 in 3 minute intra la baie.
Sfarsit.

| RAY a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Te pot intreba cv

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru RAY):

Da

| RAY a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Te ai desvirginiat si tu atunci

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru RAY):

Eram deja "rezolvat", dar nu acolo. Nu ma integram foarte bine in petrecerile alea, ma ocupam mai mult de muzica.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Despre petreceri pot scrie doar că erau ca în filme cu 30 - 40 de tineri care veneau la petreceri.