| anonim_4396 a întrebat:

O intrebare pentru cei care locuiesc in Constanta: Ce parere aveti despre cartierul Tomis II din Constanta?

Răspuns Câştigător
| tup3u a răspuns:

Scuze,nu știam unde e, chiar am stat acolo happy pe Petru Vulcan, e cam nașpa acolo, gălăgie de la moschei și țigani.

1 răspuns:
| tup3u a răspuns:

Eu nu sunt Constănțean dar pentru mine Tomis 3 e cel mai mișto, Tomis 2 nici nu știam că există.

| tup3u a răspuns (pentru tup3u):

Scuze,nu știam unde e, chiar am stat acolo happy pe Petru Vulcan, e cam nașpa acolo, gălăgie de la moschei și țigani.