| mihai20030121 a întrebat:

Salut, TPU! Care sunt cele mai ok zone de locuit in Constanta? Ce parere aveti despre Tomis 2 sau Tomis 1?

Răspuns Câştigător
| Crackman a răspuns:

Te salut Mihai
Eu am trăit toată viata în cta
Sincer sa fiu personal zona Icil este mai okay de trăit, Tomis nord
Aici ce sa zic între 1 și 2 as alege 1 este mai puțin aglomerata de maimuțe și drumurile sunt cât de cât astupate

| mihai20030121 explică (pentru Crackman):

Salut! Merci f mult pentru raspuns. ICIL este intr-adevar o zona f buna. Cand ai zis maimute la ce te refereai mai exact?

| Crackman a răspuns (pentru mihai20030121):

La concetățenii noștri de origine indiana, nu pot sa zic mai mult ca am fost raportat de prea multe ori

| mihai20030121 explică (pentru Crackman):

A, am inteles laughing

| mihai20030121 explică (pentru Crackman):

Dar din cate stiu, acele maimute sunt din Piata Chiliei

| Crackman a răspuns (pentru mihai20030121):

Eu am zis doar ca nu sunt asa multe pe acolo laughing