| DrGennius a întrebat:

O sa va dau un site si va rog sa imi spuneti daca acei adidasi au crampoane sau nu.Funda.http://www.okazii.ro/......a170381780

Răspuns Câştigător
| N1GHTMAR3 a răspuns:

Adidasii aceia au un fel de crampoane mai mici decat cele normale.
Uite aici un site ca sa ii vezi mai bine :

http://www.sport-brands.ro/......-5648.html

Sper ca te-am ajutat! :)

| DrGennius explică (pentru N1GHTMAR3):

Pai si merge sa ii iau pe strada ca eu nu vreau sa ii am la fotbal.Eu ii vreau ca sa merg cu ei pe strada

| N1GHTMAR3 a răspuns (pentru DrGennius):

Nu sunt numai de sala, daca tu vrei sa mergi pe strada cu ei, nu-i nimic, nu are ce sa se intample, foloseste-i pentru ce vrei tu.

5 răspunsuri:
| ShopSport a răspuns:

Buna ziua

Modelul respectiv este destinat pentru fotbalul pe teren sintetic (nu gazon natural, nu fotbal in sala).

Daca ii luati pentru strada, vor fi incomozi la inceput, pana ce crampoanele incep sa se toceasca de la contactul cu cimentul/asfaltul.

Daca doriti modele de strada, va recomandam sa va orientati catre astfel de modele.
Daca doriti sa ii folositi la fotbal pe teren sintetic, modelul este bun (nu si pentru fotbal in sala, pe parchet)

O zi buna!
Shop Sport
www.shop-sport.ro

| Matianu_Stefan_1996 a răspuns:

Nu sunt crampoane, ci sunt adidasi pentru fotbalul in sala. FUNDA?

| fucker112 a răspuns:

Da de sala.