| NevastuicAaA a întrebat:

Profesoara mea de chimie ma tot bate la cap sa ma tund... Dar eu nu vreau.Si ma dispera, ne ameninta (suntem mai multi) ca nu ne trece clasa, ca ne tunde ea...
Nu ma tem de chestiile astea (au mai trecut si alti prin asta si au scapat).
Dar totusi vreau sa ma lase in pace!
Parintii mei ma lasa, da ea scoate minciuni ca nu ma lasa laughing.
Ce sa fac ca sa scap?(fara sa ma tund, am sa ma tund atunci cand vreau eu si cum vreau eu, ea vrea neaparat tuns 1, 2 rolling on the floor cam asa e tunsa si ea)
HELP!

7 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Cumva profa ta de chimie e sora cu diriga[chimistarolling on the floor]?
Asa face si diriga dar astea[baieti] de la noi din cls s-au tuns.
Pai daca parinti tai te lasa asa, spune-i ca atata timp cat ei te lasa si inveti si bine[sperstraight face] poti avea parul cum vrei.

| InuIo a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa le spui parintilor ce se intampla. Daca ii vei zice dirigintelui povestea lui mddx s-ar putea sa iti cheme la scoala parintii si atunci va iesi urat. Doar spune-le ca nu iti place sa te tot certe profesoara[mai ales ca nu esti singurul] si cred ca vor intelege. Apoi te poti duce si la diriginte.

| xxdd a răspuns:

Spune-i dirigintelui ca ai zis asta acasa si ca parintii tai s-au suparat foarte rau ca indrazneste ea sa treaca peste ei, si vor sa vina sa se certe cu ea sau sa spuna la inspectorat. In felul acesta, dirigintele macar ii va atrage atentia... (povestea aia nu trebuie sa fie neaparat adevarata)

| NevastuicAaA explică (pentru xxdd):

Faza e ca e un fel de vecina cu mine (mai indepartata)...si imi cunoaste parinti happy
Si ea e asa mai pe inver rolling on the floor (e cam baietoasa)si nu am tupeau sa ii comentez ca dupa aia ma invineteste laughing au mai fost colegi "batuti"de ea din alte motive.

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru NevastuicAaA):

Lol,ce tignitarolling on the floor

| yellowalien a răspuns:

Pai in cazul asta, cand se mai ia de tine, citeaza-l pe Florian Pittis: "Nu conteaza cat de lung am parul/ Important e cat de mult gandesc" tongue

| chirvasa a răspuns:

Hahahhahahahahhahahhahahahahahhahhahahahhahaha men hai cai tare asta aizi si zi din partea mea ca mananca **** cu poloniku mmie nu imi place chimia de lokkkkkkkkkk