| 1mp3r4t0r3 a întrebat:

Salut TPU! Revin cu o intrebare pe care am mai adresat-o luna trecuta. Stie cineva daca primaria Timisoara organizeaza ceva de revelion? Adica un concert in aer liber, sau ceva de genu? Nu de alta, dar vin de departe si vreau sa stiu daca are rost. Mulțumesc anticipat! Dau FUUUNDĂ!

1 răspuns:
| asmodeus10 a răspuns:

Timișorenii sunt așteptați în zona centrală pentru a petrece noaptea de Revelion. The Motans va concerta în Piața Victoriei, iar la Bastion are loc Festivalul Luminilor.