| JuniorHD a întrebat:

Sunt într-o situatie mai nasoala si vreau să ma sfătuiti in legătură cu ce ar trebui sa fac. Mereu când ies prin oraș și dau de anumiți indivizii mai exact niște tigani mereu se i-au de mine sau ma i-au la mișto si intr-o oarecare măsură cauă scandal mai mereu. Treaba e ca m-am săturat mereu sa ies in oras si să dau de nenorociti dăștia care se i-au de tine fără motiv. Chestia e că daca dai intr-unu sar 10 si daca îi bati si pe ăia vin cu tot neamu de țigani, ca de ei sunt " smecheri" si au relatii. Și daca ar fi sa ma duc la politie o sa te lase pe moment si cand esti singur si dai ochii cu ei e mai nasol. Chiar nu știu ce sa fac si am nevoie de niște sfaturi.

2 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Nu prea ai ce face decât să încerci să îi eviți și să frecventezi locuri cât mai populate unde nu își pot permite să facă scandal și de asemenea să fii însoțit de cineva. Cum am zis într-un alt răspuns.

https://www.tpu.ro/......rvi-varza/

| Anonim820 a răspuns:

Du-te la politie, nu trebuie sa-ti fie frica de gunoaiele alea, daca te lovesc iti scoti certificat medico legal. Sa vezi ce frumos infunda puscaria