| BRG a întrebat:

vă pare rău după Michael Jackson?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Azi se implinesc doi ani de la moartea lui...
Da, lumea a ramas mai saraca, fara el.
http://www.youtube.com/watch?v=XAi3VTSdTxU
RIP.

17 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Da.logic!
Doamne ti-l dam pe bieber...dar da-l inapoi pe michael!

| pwp a răspuns:

Nu eram mare fana.dar imi pare rau ca a murit Regele muzicii pop sad

| PetreConstanta a răspuns:

Da si nu

| FoarteLetargic a răspuns:

Da. Nimeni nu il va egala vreodata.

| ewygirl a răspuns:

Da! Michael a fost, este si va ramane unic. A fost un om deosebit.
R.I.P MJ!
The king of pop forever!

| LexHasAMasterPlan a răspuns:

Chiar da! Nu sunt cel mai mare fan dar era cineva special! Inainte sa moara nu stiam prea multe despre el! Si sunt de acord cu "ti-l dam pe bieber numai da ni-l pe inapoi pe michael"!

| Sophie90 a răspuns:

Inainte sa moara nu il apreciam dar acum regret si da cred ca imi pare rau...tie?

| DianaScorpio a răspuns:

Da, si la fel ca si CoCoUBESTEyuky, ma indoiesc ca cineva va reusi vreodata sa il egaleze...

| Michaela89 a răspuns:

Da.Era artistul meu preferat!

| Anonim69 a răspuns:

Nu

| AlexMercer a răspuns:

Mie nu-mi place cai tampit de sa omorat!

| aryana_4212 a răspuns:

Da imi pare rau ca a murit. Dumnezeu sa-; odihneasca iar el de sus de unde e sa aiba grija de copii lui si sa-i vegheze

| iRawrr a răspuns:

Da dar va rog nu mai ziceti sa l dati pe ubi lui dumnezeu pentru ca justin e ubi meu

| Kristina_3133 a răspuns:

Da...inainte sa moara nu eram prea " familiala " cu subiectul. Adica da,ok,stiam Michael Jackson, regele muzicii pop, dar nimic foarte mult.Imi placea foarte tare stilul lui si inca imi place. Vorbesc de stilul.de pe scena

| iricool1996 a răspuns:

Da...Eram o fana de a lui de dinainte sa moara.Serios! Doar ca pe youtube nu se gaseam toate videoclipurile sale pana acum 2 ani, si nu le spuneam nimic colegelor mele de frica ca ma vor considera nebuna...Dar dupa aceea, toata lumea a venit cu palari si a inceput sa se pipaie intre picioare.Niciodata nu stim sa apreciem pe cineva pana nu-l pierdem!
Fan MJ Forever!

| Shelovesya a răspuns:

Da adica doar e regele muzici pop si n'o sa fie uitat niciodata happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il iubesc.Nu sunt fan inrait, dar ii apreciez muzica si stilul foarte mult.Si sunt de acord cu Apache.