| anonim_4396 a întrebat:

vă place Vadim Tudor? E un tip extraordinar de destept, pe bune, multă lume il crede nebun, dar are cultură genreală vastă bogată. Astept păreri. Vă salut cu drag.

Răspuns Câştigător
| CristinaSNC a răspuns:

Eu il admir, este un om inteligent cum nu multi sunt.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru CristinaSNC):

Ai perfectă dreptate.

24 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Cultura generala vasta si nebunia nu se exclud, el le are pe amandoua...

| RAY a răspuns:

Ca orice om si defecte, dar recunosc ca cunoaste foarte multe si e unom inteligent

caramela
| caramela a răspuns:

Buna Cristihappy
O fi el cum o fi, dar inteligenta lui nu o au prea multi, are cunostinte in cap mai ceva ca o bibliotecawinking
O zi buna sa aihappy

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru caramela):

Multumesc la fel stimată doamnă.

| anonimg a răspuns:

Nu l-am ascultat niciodată căci nu îmi place politica. Ceea ce contează la un om este caracterul. Nu mă refer la lucrurile de la suprafață, ci mă refer la ceea ce este în inimă.
Biblia spune: "Cunoștința îngâmfă, pe când dragostea zidește."

| Fatamuntilor a răspuns:

Te-ai uitat la,, Te pui cu blondele,,?
Intr-adevar e adevarata enciclopedie!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Da m am uitat. E super inteligent.

| aXy99 a răspuns:

Si mie imi place, dar ca orice om, nu poate fi perfect. Defectul lui este impulsivitatea pe care, din cate vad, nu si-o poate controla...

| SergiuBoss11 a răspuns:

Lasand la o parte faptul ca e cam lovit la cap, nu multi au cultura lui in tara asta.Fiecare om are felul lui de a fi.Probabil,daca nu era nebun, nu-l mai aprecia lumea asa tare.laughingNebunia lui l-a facut cunoscut, nu vasta cultura

| Lawliet14 a răspuns:

Il putem admira pentru memorie, dar in rest nu prea-mi place personajul. Posibil sa fie om bun la fapte, dar are nebunia lui.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

nu pot să zic că-mi place. dar da, stă bine la capitolul cultură generală.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu imi place dar nici nu il urasc, mi-e indiferent...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai nu o sa fiu la subiect dar ce s-a intamplat cu pantofii? big grin

| DeathIncarnate a răspuns:

E patriot mosu'.Dea Dumnezeu sanatate.

| KodrutZ a răspuns (pentru DeathIncarnate):

Patriot pe dracu', un ramolit nenorocit fara pic de coloana vertebrala. Da, am votat cu el cind ajunsese in turul doi. Nu mi-e rusine de asta. Lui insa ar trebui sa ii fie rusine pentru ca l-a sustinut pe dobitocul de Ponta.

| DonaldTrump a răspuns (pentru DeathIncarnate):

Multa sanatate i-a dat Dumnezeu asta.

| DeathIncarnate a răspuns (pentru DonaldTrump):

Vezi sa nu patesti la fel, de la Dumnezeu astahappy

Răspuns utilizator avertizat
| Happyjump a răspuns:

Da, am urmărit "te pui cu blondel?". Il admir, eu un om cult si credincios. Are cunostinte foarte vaste, uneori ma întreb daca e ceva care omu ăla sa nu-l stie. Ca orice om, nu este perfect, dar oricum cei care il critica nu se ridica la cultura lui. Pe scurt, il admir, e un om cult si foarte comunicativ.

| MorganaM a răspuns:

E putin cam exagerat, dar la un moment dat si el a fost santajat si astfel potolit. A calcat si el stramb in favoarea gunoaielor...

| Crainstorm20 a răspuns:

Da, e foarte destept. E rar asa ceva. El e poate singurul politician
cu doxa :/

| Raskolnikow a răspuns:

Cum poate sa iti placa de vadim tudor, ala scria ode lui ceausescu si lu nevasta-sa, sincer mie mi se pare un profitor

| doareuio a răspuns:

Nu are cultură generală vastă bogată? Tu nu gândești.