| Okkultist a întrebat:

vreau sa vorbesc despre semnificatia alunitelor, stiu ce reprezinta daca una este pe brat spate umar pe picior etc, dar nu stiu ce sa zic despre 3 alunite in forma de piramida, am pe amandoua antebrate pe parte de sus 2 piramide adica 6 alunite 3 in forma de piramida doua jos si una sus cele dupa antebratul drept cele pararele de jos sunt putin mai stranse decat celelalte 3 dupa mana stanga care masurate sunt perfecte, langa sfarc am una la dreapta lui mare si una mica la un cm jumatate si una la 5 cm cam asa in jos deci alta piramida, am o alunita pe testicole si 2 aproape de ele masuurate piramida fix piramida, si am un semn de nastere, tot piramida pe spate de unde incepe coloana nu-s tiu daca are vreo legatura cu kundalini chiar sunt strain in aceeasta chestie cu piramide in forme de alunite, va rog dau funda

Răspuns Câştigător
| MLorand78 a răspuns:

Spune-mi te rog ce semnificatie are o alunita pe piept, una in apropierea bicepsului, si una pe piept. Spune-mi ca mai facut curios in privinta semnificatiei alunitelor

| Okkultist explică (pentru MLorand78):

Http://godessdiana88sex1.blogspot.ro/......ui-si.html poti vedea aici orce om are o slabiciune egala fata de celalalt alunita picor etc... cauta sunt si carti despre asta chiar si oamenii de stinta care nu pot explica cum alunitele au aceeasta ''putere,, chiar am vazut un documentar acum 2 ani despre asta

| MLorand78 a răspuns (pentru Okkultist):

Mersi pentru link

| Okkultist explică (pentru MLorand78):

Np, id daca ai intrebari in subiect de yoga sau alcv blizzard17x

11 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Alunitele pe corp nu au nici-o semnificatie mistica, poate dor asa vrei tu sa fie.

| Okkultist explică (pentru onasis1961):

Eu nu am pus intrebarea pentru o contrazicere asupra aceeste stiinte ci pentr alunit€ atata tt,
.-_-

| Adrianetc a răspuns:

Tu te auzi ce vorbesti? nu semnifica nimic alunita reprezinta pigment de piele care nu a fost bine intins proportionat pe piele. Sunt stereotipuri, nimicuri, despre ce vorbesti tu,

| Okkultist explică (pentru Adrianetc):

Moleozofie despre stiinta asta vorbesc, la asta nu ma lamuresti sunt yoghin deci, eu cunosc ce inseamna nimicul dar voi ce inseamna neantelesul nul cunoasteti deci nu va omositi sa ma contraziceti nu are rost nu sunteti mari stiiutori, nici eu nu-s unt dar in priviinta asta...

| hamas47 a răspuns:

Usor, fie esti inrudit intr-un fel sau altu cu ramses sau vreun sclav denasta egiptean cu aliura de faraon, fieeee ai niste alunite date naiba de ciudate... cam asta e tot

| Okkultist explică (pentru hamas47):

Lol, am aliura de faraon -_- cel putin asa imi zic uni prieteni: ai capul oval ca faraonul akhenaton, oricum cudate da... si cu un artist dar asta nu are importanta

| hamas47 a răspuns:

Pai vezi, tot raul spre bine, intr-o zi vei deveni un mare lider la fel ca, Cleopatra, iti urez scucces

| Okkultist explică (pentru hamas47):

Hehe multumesc laughingwinking la fel si tie happy