| silentgabyy a întrebat:

vreau si eu niste statusuri de dragoste. cele mai bune statusuri iau fundabig grin:*

Răspuns Câştigător
| tinaHd a răspuns:

Pentru multi am fost un oarecare,da` pentru tine am fost cer, pamant, luna si soare!
Te iubesc 12 luni dintr-un an, 7 zile dintr-o saptamana, 24 ore pe zi, 60 secunde dintr-un minut, iar daca mi-ar ramane o singura secunda in plus… te-asi iubi! "
Mi-as dori sa fiu raza de soare sa te pot privi mereu in ochi, sa fiu o picatura de ploaie care sa cada pe buzele tale sa te pot saruta macar pentru. o clipa si apoi sa ma preling pe coarda sensibila a inimii care se numeste DRAGOSTE! TE IUBESC! "
Noaptea e atat de rece si intunecata fara tine, nici o stea nu straluceste cand nu esti cu mine si mi-as dori atat de mult sa fii langa mine… Te iubesc! "
:*