| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu cum pot intra intr-o relatie buna cu o prietena de care-mi place?

Răspuns Câştigător
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Daca-ti e deja prietena si vrei o relatie mai apropiata,incepe prin a-i oferi cate o floare, invit-o pe la un suc, incearca sa o tii de mana, deschide subiecte de conversatie despre preferintele ei, visele ei...

Răspuns utilizator avertizat
| Danut_Popa_1961 a răspuns (pentru mertix14):

Asa am si inteles.Ti-am spus ce poti face sa aveti o relatie mai apropiata. Poti elimina tinutul de mana...Restul e valabil.

Răspuns utilizator avertizat