| anonim_4396 a întrebat:

Vreau un sfat.

Imi place de un baiat. Lui ii place de prietena mea cea mai buna. Ea stie despre tot. Ei tocmai au incheiat o relatie din diverse motive (care nu sunt importante) El este ca intr-o depresie si eu nu stiu ce sa fac. Vreun sfat?

5 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

Da am un sfat, nu-ti mai bate capul ca nu rezolvi nimica.

| alyzee a răspuns:

Stai sa vad daca am inteles bine, il vrei pe fostul prieten al prietenei tale care inca mai sufera dupa ea?
Wow, nasoala situatie, eu zic totusi sa nu te bagi, in primul rand daca ar accepta el in cele din urma sa fie cu tine nu se stie daca ai sa reusesti sa-l faci sa uite complet de prietena ta si in al doi-lea rand nu stiu ce parere are ea despre toata treaba asta, adica daca ai incepe o relatie cu fostul ei, ar mai dori sa-ti mai fie prietena?
Gandeste-te bine daca se merita, sa nu mai ai prietena ta langa tine si sa fii intr-o relatie in care partenerul suspina dupa alta.

| Inori a răspuns (pentru alyzee):

Mie imi placea de al inainte sa fie ei impreuna. Ea stia si nu a vrut sa fie cu el cand el i-a zis ca o place. Dar eu am convins-o ca nu imi mai pasa cu cine este el si a acceptat (dupa vreo saptamana in care imi tot zicea ca nu vrea sa fie cu tipul care imi place mie). Acum ea m-a rugat sa il ajut sa treaca peste ea si nu stiu cum big grin

| Rebecca009 a răspuns:

O faceti in 3 si toata lumea e fericita

| GoodBoyLoveGirl a răspuns:

Fate cat mai sexy si respingel o sa vina el la tinetongue