| Geanin a întrebat:

Varul meu care e retardat, are multe conturi de youtube si am gasit clipul asta: https://youtu.be/eJF02p1FOPk Ce reprezinta, pe mine chiar ma infioara.

P.S.: Am pus intrebarea aici pentru ca spuneti voi unde sa o pun?

12 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Doua nasuri de om filmate cu un filtru de lumina. O aiureala de copil. Nu-i nimic rau!

| adyzone a răspuns:

Mie mie se pare ca vad niste flori batute de vant. e ceva artistic nu mi se pare nimic ciudat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru adyzone):

Si eu sunt de aceeasi parere, video-ul nu are absolut nimic neinregula...Cam ciudat insa ii postul acesta worried.

| T0T a răspuns:

Cred că a luat de undeva un videoclip cu niște flori și i-a pus contrast. Nu văd ceva prea ciudat. Dar cine știe poate conține mesaje subliminale.

| MaliciousDeath a răspuns:

ok, deci ciudatometrul meu nu reactioneaza

| SabinaQueen a răspuns:

Nu mere link-ul

| Geanin explică (pentru SabinaQueen):

Da-i copy si apoi paste pe youtube.

| Geanin explică (pentru SabinaQueen):

Merge?

| SabinaQueen a răspuns (pentru Geanin):

Ce ciudat!

| SabinaQueen a răspuns:

Ar fi trebuit sa-l pui la t/a

| Geanin explică (pentru SabinaQueen):

Tot ce se poate! O sa-l pun! Dar ce dracu e?

| SabinaQueen a răspuns (pentru Geanin):

Nu stiu