| LucaBadea a întrebat:

Salut! Voi stati dezbracati prin casa? Sau dormiti dezbracati?

16 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Stam cum vrem si cum ne simtim comod, te nelinisteste aspectul asta?
Exista codul bunelor maniere, exista codul tinutei corecte in orice ocazie, permite-le celor din jur sa poarte ce doresc macar in casa si-n patul lor...

| darrio2007 a răspuns:

Dar tu cum stai prin casa, copile de 12 ani?

| Violleta2022 a răspuns:

La 12 anisori cat ai tu, probabil ca umbli inca gol prin casa, dar curand vei intra la pubertate si vei fi jenat sa mai stai asa, in fata mamei.

| biancakaale a răspuns (pentru Violleta2022):

Cum dracu ai ghicit tu ca are 12 si nu 20? ratio

| Hammurabi a răspuns (pentru biancakaale):

Https://www.tpu.ro/......m-este-ok/

A ghicit așa cum putem ghici și că tu ai 13.

| Violleta2022 a răspuns (pentru biancakaale):

Vorbeste frumos copilas, ca aici nu suntem toti de anisorii vostrii!

Exista arhiva site-ului TPU, unde toate intrebarile si raspunsurile voastre sunt salvate, ca atare, acest baitel si-a declarat varsta pe un alt topic.

uite aici:
https://www.tpu.ro/......de-ea-imi/

| Goete a răspuns (pentru Hammurabi):

Aici fiecare poate parea ca e cine vreawinking

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| sofisis a răspuns:

Nu.

| Goete a răspuns:

Normal, cand e cald

| oglindasultanului a răspuns:

As vrea, dar nu pot.

| Eireann a răspuns:

Tricou si pantaloni scurti in casa. Uneori dorm dezbracata dar de cele mai multe ori port o camasa de noapte. Sunt destul de pudica in general.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| SharpEagle a răspuns:

Vrei sa vezi cum resimt romanii scumpirea gazelor, ca i-a afectat? laughing
Eu uneori mai dorm dezbracat. In zilele cand am "program artistic nocturn".

| tudorvolcano a răspuns:

Dacă mi-e frig la picioare, îmi pun câteodată și șosete laughing.

În rest, sunt cazuri vara, dacă e caniculă, consider acceptabil să fiu dezbrăcat, dar pun totuși o pătură învelită într-un cearșaf alb, că ține de răcoare, și de asemenea mă apără și de soare.

| anhihjiwuheaildghahrwkhjaryigbd a răspuns:

Ce e neinregula cu tine