| BacaCostin a întrebat:

vreau sa devin un hair-stylist si as vrea sa stiu ce as putea face ca sa devin unul. Am inteles o sa ma duc la liceu cu profil "estetica si igiena corpului omenesc coafor-stilist "

Dar vreau sa stiu daca conteaza Bacalaureatul cand ma duc sa ma angajez undeva sau am nevoie doar de talent?

Răspuns Câştigător
| gazza01 a răspuns:

Buna! Din cate stiu eu conteaza si bacul... Nu cred ca este important liceul sau profilul lui, dar trebuie sa faci cursuri... Sper ca te'am ajutat. Bafta!