| gbrL a întrebat:

Salut vreau sa intreb si eu pe cei care merg la sala ce program pentru incepatori imi sugerati? si vreau sa slabesc mult la picioare nu sa creasca muschii la picoare ci sa slabesc mai ales la pulpa care ma poate ajuta?

Răspuns Câştigător
| sadgirl_9460 a răspuns:

Ar mai fi o idee. daca ai destui bani pentru ai da pe sala nu e nimic si nu lua sfatul meu in considerare dar parerea mea ca mergand la sala pierzi multi bani pe care ii poti folosi cu alt scop. daca vrei sa slabesti si sa ai picioare super si un posterior de invidiat incearca sa alergi mai slow nu viteza in fiecare zi.incepi cu 5 min pana la 30 de min. iar dupa cele 30 de min zilnic te vor ajuta enorm si poti sa faci si propiile tale exercitii pentru picioare.deci bafta sper ca te-am fost de ajutor

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciao! Fac sala de aproape 4 ani. Cel mai bun program pentru a slabi, este cardio intre 40 si 60 min pe zi(abdomene, banda, bicicleta), dar pentru a avea un tonus frumos, ar trebui sa faci si aparate, cam toate grupele de muschi la un nivel scazut(pentru incepatori). Bafta!