| Doarunaltutilizator a întrebat:

Salutare fratilor.
Deci acum a venit vacanta de vara(in sfarsit ca m-am si saturat de scoala)a sosit mimentul sa facem ceea ce ne dorim noi cel mai mult sa facem sa ne distram,sa petrecem ca avem timp si sa uitam de scoala.
Voi ce planuri aveti pentru vara asta?

Uitati ce planuri am eu:
-Sa ma distrez
-Sa uit de scoala
-Sa ma relaxez
-Si sa-mi gasesc in sfarsit jumatatea,da fratilor a sosit momentul pentru asta, trebuie sa se intample la un moment dat.

Răspuns Câştigător
| Cameliapantiru a răspuns:

Sa citesc multe, multe carti (am, cred, vreo 600 de carti necitite in biblioteca mea, pe care abia astept sa le parcurg), sa petrec mult timp cu prietenii dragi si familia si sa plec cu ei in vacanta, la mare si la munte, sa dorm tarziu in fiecare dimineata, sa ma bucur de soare, de natura, de flori, de catelusa mea, de tot frumosul ce ne inconjoara.
dar pana la vacanta, eu mai am vreo doua saptamani de munca intensa, sunt in comisie la bac si la supravegheat, si la corectat.

11 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ce bine e pe spinarea altora... eu planuiesc sa imi iau vreo 2 saptamini liber. Cindva.

| Drimmero a răspuns:

Lasa ca mai ai putin si vei afla in ce liceu intri, iti faci acolo prieteni, realizezi cum e lumea si poate iti gasesti si tu jumatatea.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Mi-a placut aia cu jumatatea. Nu fi chiar asa de sigur laughing unii poate nu si-au gasit niciodata adrvarata jumatate. Stii ce iti sugerez? Nu iti cauta jumatatea de acum. Cauta niste sferturi big grin

Si planuri. Hm... as vrea ca vacanta asta sa am liniste happy

| UnBroken2016 a răspuns:

Bibilicule, ai 16 ani, ce jumatate sa gasesti? Jumatatea de sandwich? Mai ai de mancat fasole pana acolo. Deocamdata disteaza-te, lasa dramele pentru la 25 plus de ani. O sa tot ai timp de drame, nu incepe de pe acum ca restul idiotilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca tot e vorba de jumatate,eu am auzit pe unii ca si-au gasit jumatatea dar a plecat,problema e ca, daca e intr-adevar jumate, nu are cum sa pleci, daca pleaca, nu mai e jumatatea ta laughing

| Doarunaltutilizator explică (pentru anonim_4396):

Stii bine la ce m-am referit cand am zis "jumatete".
Nu-i amuzant.

| MistretulPufos a răspuns:

Sa ma prajesc la soare

| NellieLovett a răspuns:

Planuri:Sa construiesc o casuta in copac.
Sa regizez un film.