| MistikkGirl a întrebat:

Salutare. Pleasee niste Statusuri frumoase, Deosebite "amintiri frumoase ","departe de prieteni, de locurile dragi" va rog frumos eu mult :*.* :* o funda din toata inima mea,, :* :*

Răspuns Câştigător
| Toxxic_3495 a răspuns:

- Nu sunt singura in ploaie sh vant[...] am cei mai buni prieteni de pe Pamant
-zAmbeste orice s'ar intampla![love struck] nu sti cine se poate indragosti de zambetul tau!
- eu sunt aerul sh vantul, tu esti cerul sh pamantul[...] eu sunt dragostea curata, tu iubirea adevarata
-zambesthe si arata'le ca nu'tssi pasa[love struck] zambeste caci viata e una sh frumoasa!
Sh maine e o zi[love struck] sh maine voi zambi[...] chiar daca mi'e greu[love struck] voi zambi mereu[...]!

1 răspuns:
| misumisu a răspuns:

Mereu acelasi/aceeasi
Plec, dar ma intorc...
Razbunare, de ce? Lupte, de ce? Dragoste, de ce nu? happy