| Doarunaltutilizator a întrebat:

Salutare TPU-tisti.
Cat de des stati la Facebook si de ce?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Cred ca stau in jur de 8 ore pe calculator, daca nu chiar mai bine. Ei bine, in tot acest timp, tin deschis Youtube-ul pentru a asculta muzica si Facebook-ul. Obisnuiesc sa-l utilizez pentru a vorbi cu prietenii, pentru a vedea ce mai posteaza altii si pentru a fi la curent cu stirile. Chiar daca la inceput eram sceptic, am ajuns la concluzia ca Facebook-ul chiar este un site foarte util.

14 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Ce-i ala? Se mananca cu paine?

| Doarunaltutilizator explică (pentru Drimmero):

Stiu ca tu nu ai Facebook, nici eu nu am.

| Drimmero a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Nu am eu timp de asa ceva, am avut si Facebook, dar nu prea imi place cum arata Facebook-ul.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Sa vorbesc cu prietena si prietenii. Cam toata ziua laughing

| deeeaqq a răspuns:

Zilnic.
6h-7h/24h...

| UnBroken2016 a răspuns:

Nu am facebuci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca nici 5 minute pe saptamana, doar sa vad daca sunt reduceri ca sa mai toc niste bani.

| UzOm a răspuns:

O oră pe lună. Ca să văd ce și-a mai pus unchiul meu pe Facebook.

| LostInPark a răspuns:

24h/day, stalking people i dont know! Te ajuta la ceva?

| Biu009 a răspuns:

Stau destul de putin, pentru ca mi se pare o pierdere de vreme. Intru daca ma plitisesc, sa ma uit la postari pe Junimea laughing Nu prea vorbesc cu prietenii pe FB, folosesc telefonul pentru asta

| Doarunaltutilizator explică (pentru Biu009):

Si eu sunt de parere ca este o pierdere de timp, de asta nici nu am cont pe site-ul ala, n-ar avea rost, nu ma atrage in nici un fel.

| Beutz a răspuns:

In jur de o zi intreaga.De la 6(dimineata) la 10 (noaptea)

| Doarunaltutilizator explică (pentru Beutz):

Dar ce faci tu atata pe Facebook si ce vezi asa de interesant acolo?

| Beutz a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Pai stau si ma ocup de un grup de-al meu.In plus, vad ceva foarte tare la el.