| ionutz_3878 a întrebat:

Salutare tuturor, am facut si eu o copie cu muzica pe un CD,totul a decurs normal, fara nici o eroare dar atunci cand l-am bagat intr-un casetofon cu mp3 de la masina nu-l recunostea. Casetofonul imi spunea Please Eject. Am un CD vechi de la masina, l-am bagat a mers..care sa fie problema?

Răspuns Câştigător
| SolitarHacker a răspuns:

Dar cred ca cel mai bine e sa il scrii la viteza mica. cel putin eu toate cd-urile le scriu cu 8-10x si n-am probleme cu ele. acum vezi si tu big grin depinde si ce format big grin mp3 etc tongue

4 răspunsuri:
| SolitarHacker a răspuns:

Lai facut la o viteza prea mare big grin

| ionutz_3878 explică (pentru SolitarHacker):

L-am facut cu 24, e viteza mare?

| SolitarHacker a răspuns (pentru ionutz_3878):

Incearca sa l faci la 4x big grin

| ionutz_3878 explică (pentru SolitarHacker):

Multumesc ca mi-ai raspuns..in format mp3 l-am facut. Inainte sa-l fac pe acesta care ti-am spus ca l-am facut cu 24 am facut altul dar mi-a dat o eroare pe la 50 %. oare dc mi-a dat eroarea aia?

| SolitarHacker a răspuns (pentru ionutz_3878):

Dar cred ca cel mai bine e sa il scrii la viteza mica. cel putin eu toate cd-urile le scriu cu 8-10x si n-am probleme cu ele. acum vezi si tu big grin depinde si ce format big grin mp3 etc tongue