| ionutz_3878 a întrebat:

Salutare,am stricat 3 CD-uri incercand sa-mi bag si eu muzica pe ele pentru casetofonul de la masina. Primele 2 le-am facut cu viteza 24. Mi-a spus cineva sa-l fac cu o viteza mai mica. L-am facut cu viteza 4 si tot imi spune casetofonul Please Eject. Ce naiba sa aiba? Am folosit programul Nero burning room 2011.

4 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Verifică dacă CD-ul de pe maşină citeşte şi MP3.

| ionutz_3878 explică (pentru Arthur):

Citeste si mp3 deoarece am avut multe CD-uri inainte cu mp3 pe el.

| Arthur a răspuns:

Ai verificat înregistrarea pe PC?

| ALex_Alex_1995_FnVL a răspuns:

Incearca sa folosesti IMG Burn, e mult mai bun ca nero si mai rapidbig grin