| Val3 a întrebat:

Salutare tuturor! curand o sa vina ziua iubitei mele iar de data asta nu vreau sa-i cumpar ceva cu bani. vreau sa-i fac ceva frumos. lucru manual. cu valoare sentimentala si nu prea stiu. si ma gandeam daca imi puteti da cateva ideipuppy dog eyes Dau funda! ♥

4 răspunsuri:
| Larisssaa a răspuns:

Bună.

- Încearcă să faci o scrisoare, cât mai colorată şi mai frumoasă.

- În scrisoare scrie-i nişte lucuri frumoase şi de dragoste.

- Pe lângă asta iai putea cumpăra nişte trandafiti roşi care să însemne cât de mult o iubeşti.

- Ai putea să îi cumperi şi un/o Intel/brăţara. Ceva mai alegat ce crezi că i-ar plăcea.

- Acesta ar fi un cadou chiar frumos ♥.

Baftă şi o zi bună!

Răspuns utilizator avertizat
| anonima3389 a răspuns:

Buna.Ii poti face o prezentare in power point si o bagi pe un cd cu poze cu voi.Ar fi romantic si ii ramane si amintire.

| Ramona569 a răspuns:

Daca aveti poze impreuna, poti sa.i faci un album plin de amintiri legate de voi