| alexuztu a întrebat:

pe 15 esti ziua iubitei mele si nu stiu ce sa ii cumparthinking ma puteti ajuta cu cateva ideei? P.S:nu am foarte multi bani la indemana... funda restul vot

10 răspunsuri:
| ioanadanny a răspuns:

Pune fotografia voastra intr o rama frumoasa sau cel mai simplu fai o declaratie de dragoste si un trandafir si e belea :X

| cosminsilviu a răspuns:

Vezi ce se intampla cand zici ca ai bani?laughing...

| neutrino a răspuns:

Adica ai o iubita si ne intrebi pe noi ce i-ar placea sa primeasca cadou? Ce fel de iubit esti daca nici ceea ce-i place ei nu stii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai frumos cadou :X Un CD cu Fuego!

| SakonSIUkon a răspuns:

Nu ai ce sa ii cumperi... poate ca face mofturi laughing

| LostInBubble a răspuns:

Http://www.e-joy.ro/......ta-ta.html

Sau poti scoate pozele cu voi doi impreuna si sa faci un album frumos.

| Iony_5207 a răspuns:

Flori (trandafiri rosii, in special), bomboane (ciocolata), animalute din plus sau vii (exemplu: pisicuta), cadouri personalizate (un album cu pozele voastre, o cana cu mesaj, o perna cu fotografia voastra etc.), parfumuri, bijuterii (un lantisor/bratara cu mesaj simpatic).

| AnnaKarenina666 a răspuns:

Îi poți cumpăra ceva personalizat, poate cu o poza cu voi doi. O cană, o pernă.
Sau poți face un colaj cu câteva poze din momentele cele mai importante din relația voastră și să-l înrămezi. Poate chiar să-i scrii și o felicitare drăguță în care să-i reamintești ce simți pentru ea. E rac, o să-i placă ceva romantic în general și ceva venit de la tine, în special. happy Baftă!

| hachy a răspuns:

Cumpara-i un trandafir, o felicitare si scrie cateva cuvinte care sa vina din inima. Bafta!

| Zecefaraunsfert a răspuns:

I-ai niste flori si niste bomboane happy.Sau daca vrei sa te creada romantic trebuie sa ii faci ceva facut de tine.winking