| Jora_Alexandruemilian_1990 a întrebat:

voi ce ati face daca nu puteti s-a va lasati de Metin2.

Răspuns Câştigător
| Fatayou a răspuns:

Ai o obsesie și asta nu e bine. Încearcă să te gândești sau să faci altceva practicând în timpul liber niște activități. Dacă n-ai prieteni, roagăți părinții să te înscrie la diferite activități. Poate îți vei găsi talentul ascuns al tău.

6 răspunsuri:
| DimLight a răspuns:

Fa-ti un hobby- baschet, tenis, uita-te la breaking bad si fa-ti un laborator de metamfetamina.fa-ti prieteni/prietena

| tsal24 a răspuns:

Frate daca iti place jocul joaca si gata.

| Son1x a răspuns:

As juca CS happy

| Jora_Alexandruemilian_1990 explică (pentru Son1x):

Dacama prinde maicamea la CS cred ca e in stare sa-mi sparga laptop calculator tot pe care se afla CS

| legolas007 a răspuns:

Mi-as petrece cat mai mult timp pe afara in loc sa stau langa pc sa ma gandesc doar la metin

| TiAn_Cris_Cris_1998 a răspuns:

Pai joaca alt ceva mai simplu si mai calumea happy De exemplu joaca GTA, Samp,