| anonim_4396 a întrebat:

Sărut mina fetelor! M ai purtati tocuri? Care va plac? Stiletto sau platformele? Multumesc mult, seara bună.

Răspuns Câştigător
| stejara2 a răspuns:

Cristi, port stiletto, nu platforme, nu ma avantajeaza
La ghetute musai sa fie macar un toc mic, vara mai port si talpa lejera.
si depinde de momentul zilei, locatie

20 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna Cristi happy
Platformele nu imi plac, in schim port cu drac tocul stiletto doar la ocazii.
Sarbatori fericite happy

| dannys a răspuns:

Eu sunt destul de inalta dar mai port doar cand se iveste vreo ocazie si atunci port stiletto dar nu foarte inalte.

| Mădă0611 a răspuns:

laughing

| gemeni6226 a răspuns:

Nu imi place sa port tocuri nici acum nici cind am fost tinara, dar pentru un barbat deosebit as purta daca am iesi intr-un loc elegant si ar fi de culoarea rosie.Dar nu ar avea tocul mai mult de 10 cm.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, normal că mai purtăm.
Stiletto, tocul să aibă mai mult de 13 cm şi mai puţin de 17 cm.
Platforme nu prea, nu-mi plac.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, sunt suficient de inalta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doar platforme, dar le port destul de rar.

| dragodana a răspuns:

Salut! Mai port, dar tocuri patrate si groase, inalte de 7 cm pentru ca sunt destul de inalta(1, 83).

| Northern a răspuns:

Nu prea port tocuri. Ma dor picioarele cand port. happy

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Northern):

Un masaj nu vreti?

| Northern a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

: )) Ba vreau

| Tinna666 a răspuns:

Prefer platformele, sunt mai comode...dar ador toti pantofii cu toc

| Kampion a răspuns:

Ba tu esti barbat ori femeie. Poti posta altceva decat tocuri?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Kampion):

Nu este treaba ta, da? Atît timp cit administratorii acestui site mi au admis intrebarea, tu s au altcineva nu ave ti ce zice, nu am jignit pe nimeni. Nu i ti convine nu raspunzi, nu te obligă nimeni, pa, noapte bună.

Răspuns utilizator avertizat
| Cristian_Birmanese_1990 a răspuns:

Uite ce faine sunt modelele astea de stiletto http://recomandat.com/fashion/modele-pantofi-stiletto-ieftini

| Ihvnnm a răspuns:

Eu sunt destul de inalta, de obicei nu port. Insa la ocazii port, dar sa nu fie prea mari. De obicei nu imi place sa port, desi imi plac cum arata, mi se par incomode, nu pot sa ma misc mai repede si daca o fac exista riscul sa imi scrantesc glezna si pe deaspuranu imi place sa port toata ziua ca imi si deformeaza coloana vertebrala. Adica nici daca as fi mai scunda nu cred ca m-as omori cu purtatul pantofilor cu toc (repet, la ocazii nu zic nuwinking ), dar mai ales daca nu am nevoiewinking

| Alle02 a răspuns:

Depinde la ce imbracaminte avem.
Si depinde de inaltimea noastra...
Eu una, daca ar fi sa aleg as optta pentru platforme. Stiletto mi se par mai batranesti.

| Graphe a răspuns:

Da, mai port. Mai mult stiletto decât platforme.

Seară faină și ție.

| Mihaela_Bella_1990 a răspuns:

Eu prefer platformele deoarece sunt mai tineresti si nu imi plac pantofi stiletto deoarece sunt ascutiti in fata au tocul cui asa ca tocul se poate rupe foarte repede! Cele mai potrivite sunt platformele nu foarte inalte. Sper a te-am ajutat happy