| anonim_4396 a întrebat:

Sarut mîna! Cite dintre dumneavoastră purtati pantofi cu toc inalt, platforme, sau stiletto, cit de des, si cum vă simtiti in ele. Vă multumesc mult, sanatate multă si o seara superbă.

Răspuns Câştigător
| NoName0x0 a răspuns:

Maiii, depinde cat esti de obisnuita cu ele, la inceput o sa fie mai greu, dar e bine sa incepi treptat. Eu port destul de des pantofi cu toc inalt, platforme insa stiletto ma incomodeaza cel mai des, nici nu prea port si probabil de aceea. Deci acum ma simt bine in cele 2, mai putin stiletto...