| anonim_4396 a întrebat:

Sărut mîna fetelor sper să nu vă deranjez vă place să purtați primăvara tocuri? Si vă dor picioarele de la mersul sau statul pe tocuri?

Răspuns Câştigător
| madyddd a răspuns:

Ce simpatic esti cu chestia asta : "Sărut mîna fetelor"... laughing
Da, imi place sa port tocuri indiferent de anotimp, ma rog ce-i drept iarna mai putin big grin.
Si NU! nu ma dor picioarele de la mersul sau statul pe tocuri asta pentru ca nu folosesc tocuri de 10 centimetri. big grin

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru madyddd):

Sărut mîna și multumesc pentru răspunsul dvs.

| madyddd a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Ce simpatic ești tu...laughing

8 răspunsuri:
| stejara2 a răspuns:

Imi place oricand sa merg pe tocuri, si primavara mai ales, caci nu e asa cald si solicitant pentru picioare, nu prea am probleme cu tocurile daca nu depasesc 8 cm. inainte purtam mai inalte, limita de sus, acum nu-mi mai permit, stii tu!
Dar pentru orice eventualitate te chem pe tine sa vii sa-mi faci un masaj!
Multumesc pentru grija ce ne porti!
Sanatate si tie si succes si cati mai multi clienti!

| AVRILavigne1000 a răspuns:

Esti simpatic cu sarut mana doamnelorwinking asa le convingi mai usor...
da mie imi place o singura data m-au durut picioarele de la tocuri.am luat tocuri din alea inalte tipul anilor 90 si o luna m-au durut picioarelelaughinglaughinglaughinglaughing mie imi place mereu sa le port dar iarna e cam greu.primavara iau sandale cu toc dar mic.vara port sandale din alea de piele dar fara toc.toamna trec la cizme inalte

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna, imi place si primavara si vara si toamna.
Tu esti cu reflexo? happy

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonim_4396):

Da de ce?

| anonim_4396 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Parca ai mai avut intrebare legat de picioare, de asta te tineam minte.

Răspuns utilizator avertizat