| anonim_4396 a întrebat:

Sărut mîna fetelor vă place masajul la tălpi? Ce părere aveți de bărbatii care fac masaj femeilor la tălpi? Vă multumesc tuturor.

Răspuns Câştigător
| inteligenta a răspuns:

Daca as gasi unul...laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru inteligenta):

Dacă vrei, vin să i ți fac.

22 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna Cristihappy cred ca fiecare ar dori un rasfat dupa o zi de munca, din fericire eu primesc si am parte de rasfat zilniclove struck deci se poate si am o parere buna despre acei barbati care isi rasfata sotiile/iubitele etc.
O zi minunata sa aihappy

| xXJustMeXx a răspuns:

Da, mersi!

| sebysebyca a răspuns:

Mie imi place sa mi se faca masaj dar imi cam put picioarele...ce zici cristi te risti?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru sebysebyca):

Esti fată?

| sebysebyca a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Pai nu pe fete le intrebai?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru sebysebyca):

Păi spală te.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru sebysebyca):

Exact

| sebysebyca a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Nu pot ca apa e scumpa tataie.le dau cu parfum si gata!

| Elvina a răspuns:

Da. De ce sa nu ne placa?

| daassh a răspuns:

Probabil toate fetele apreciaza, dar putea-i sa o spui mai direct, fac masaj in talpi la fete ce spuneti oare le place?
Succes!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru daassh):

Sînte-ți fată?

| daassh a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Nu are relevanta, ceea ce sunt eu(dar sa fi sigur ca sunt om ca toata lumea), eu mi-am spus punctul de vedere.

| Anonima264 a răspuns:

Da!

| ツDiana a răspuns:

Rar gasesti asemenea barbati. ^^

| valentingb a răspuns (pentru ツDiana):

Nu sunt rari. cel putin nu in cercul meu de prieteni. Daca tii la o fata faci orice sa fie fericita, iar asta chiar e un fleac. E o mica investitie in viitor, cu profit maxim.

| ツDiana a răspuns (pentru valentingb):

Posibil. tongue

| valentingb a răspuns (pentru ツDiana):

Hahaha! Stii cum e cu premiile sub capac? Mai incearca! Asa si cu barbatii, mai cauta.

| ツDiana a răspuns (pentru valentingb):

Da, da. laughing

| Crocaa a răspuns:

Buna tuturor.Cred ca oricarei femei ii place un asemenea rasfat si daca vine din partea persoanei iubite eu cred ca este un mod de a arata afectiune.Barbatii care fac masaj femeilor la talpi, dupa parerea mea, sunt atenti la dorintele lor si ar face orice sa le vada fericite si multumite.Cred de asemenea ca acest gest tine si de educatie, deoarece unora li se poate parea deplasat, pe cand altii cred ca este ceva absolut normal.Mie personal imi demonstreaza ca acel baiat ma place din cap pana in picioare si ma bucur de cate ori am ocazia sa primesc un masaj.O zi superba dragilor!

| MsBeatrice a răspuns:

Deci ce sa iti zic sunt nemaipomeniti. FUNDA?

| DuuuDiiiiXXXXX a răspuns:

Suna mirif..nemaipomenit,dar rar gasesti baieti(barbati)care sa faca acestee desturi.