| mariusbvbv a întrebat:

Sault.Amo o problema de curand am cumparat o rozeta, box pumnal cum vreti sa ii ziceti, si ma intrebam daca este bine sa o port la minebig grin, adica daca ma pringe un Garcea. ce patesc? si ma gandeam sa imi iau si un spray aralizant. daca o folosesc in scopul autoaparari este vreo problema...lamuriti-ma va rog si pe mine!laughing

Răspuns Câştigător
| UnuAltu a răspuns:

Ii considerata ca arma alba deci tine-o acasa, daca vreai auto aparare ia-ti un electrocutor sau cum ii zice sau sprai paralizant dar cu piper, am avut unul si am dat in camera am plans o ora chiar daca nu mi-am dat in ochi