| InTheNightmare a întrebat:

Scuzati daca asta nu e categoria care trebuie, dar nu stiu unde altundeva sa o pun... Deci acum sa va zic ce am patit: Aveam o prietena buna care a murit acum cateva luni si acum ceva timp am inceput sa am tot felul de vise, cosmaruri sau placute, altele ciudate, dar ce ma deranjaza e ca in unele vad ce vad si in realitate doar ca sub alta forma. Sunt nebuna nu? Adica am vazut in vis un dragon intr-un loc din apropierea scoli si a doua zi era un targ in acel loc si printre premii era un dragon de plus, am crezut ca na se mai intampla, dar asta a tot continuat sa se intample si ma cam sperie. Credeti sa sunt nebuna sau prea superstitioasa? Imi puteti spune daca vi s-a intamplat si voua, sau daca e normal si cum as putea sa scap de nebunia asta. Dau FUNDA dar va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| AnnnnnaXD a răspuns:

Ni se intampla uneori sa visam lucruri care se vor intampla, dar unii sunt incuiati la minte nu vor sa vada lucrurile decat din punct de vedere logic asa ca neaga. big grin

| InTheNightmare explică (pentru AnnnnnaXD):

Mersii pentru raspuns.

| AnnnnnaXD a răspuns (pentru InTheNightmare):

Nu ai pentru ce.