| Delyaa a întrebat:

Se merge maine la scoala? eu am auzit ca ii cerc pedegogic!

Răspuns Câştigător
| Minty a răspuns:

NU si ramanem acasahee hee

6 răspunsuri:
| xibalba a răspuns:

Eu stiam ca cercurile se fac in functie de judet, adica nu are toata tara cerc in aceeasi zi. Eu, de exemplu, am cercuri saptamana viitoare vineri. sunt la liceu. Cercurile de la liceu si de la generala nu sunt in aceeasi zi.

| xibalba a răspuns:

@ღ♥Vampire_PrinceSs♥ღ, si eu stau in Arges si se face scoala maine laughing

| Atotstiutorul a răspuns:

Da se merge. plus de asta e un patrat pedagogic!

| MoreTime a răspuns:

Se merge la scoalahappy
Merg profesorii, copii chiulesc.
Da normal se merge maine.

| Artemis a răspuns:

Delia nu stiu sigur nici eu happy Si eu am auzit ca e cerc pedagogic, dar la stiri spune ca se merge thinking ar ramne doar sa te convingi tu maine :*

| Licurici_7465 a răspuns:

Eu stau in Arges si la noi nu se face scoala maine.Cred ca depinde de judet/localitate.thinking