| Ritska a întrebat:

Sexul anal si oral sunt pacate?

16 răspunsuri:
| Danutza27 a răspuns:

Nu si chiar sunt indicate o sa sari cu gura mare ca nici ciinii de la tine de la bloc nu faca asa ceva.Pai este normal ca omul a devenit mai rau ca un animal. Lola cateaua de la mine de la bloc este un ex ea nu a avortat, este o mama devotata deci chit ca este o biata catea din punctul meu de vedere ea este mai...

| francesca89 a răspuns (pentru Danutza27):

Iar vii cu Lola?laughing

| Danutza27 a răspuns:

De regula laturile astea erau aruncte pe la Religie vad ca incepe poluarea si pe la "Conversatii "

| Danutza27 a răspuns:

Si eu te rog la fel funda SaintOcea "Nu practica discriminarea vis a vis de orientarea sexuala " Vezi si sustinatorii, ce se aseamana se aduna

| carminaburana43 a răspuns:

Funda Saint Ocea

| alessia5158 a răspuns:

Da, din punctul de vedere al moralei crestine--- cea laica lasa la latitudinea fiecaruia acest calificativ. Din punct de vedere biologic, acestea sunt deviatii ( dex:deviatie – abatere de la directia data sau normala).

| Sonniiaa a răspuns:

Adica ce vreti sa spuneti?! Ca daca faci sex oral si anal dati viata unor finte? rolling eyes God-ule cata prostie! Daca tu vrei sa faci sex oral si anal nimeni nu te opreste! Si da, cum a spus si alessia5158: este pacat din punct de vedere al moralei crestine, dar nimeni nu mai tine cont de asta.

Răspuns utilizator avertizat
| AlecsLexx a răspuns:

E pacat daca nu faci.winking

| 19marian60 a răspuns:

Hai, ca asta e nesimtire, pe sitele asta sunt si copii. Incearca sa respecti site_le si pe cei care sunt aici!

| alex123456 a răspuns:

Da sunt pacate mai ales cand este sarbatoare funda @@

| tati a răspuns:

Da

| DrDeath a răspuns:

Nu.Pentru ca prin sex dai nastere unei finte.Si pe anga asta mai este si placerea.

| BDorin a răspuns:

Sincer nu stiu ce sa zic despre sexul anal dar cel oral (pentru ambele sexe) este folositor, nu ajungi sa te saturi de partener/a si in plus e benefic actului sexual, creste nivelul polemic (pentru cine isi da seama)

| Cataaaッ a răspuns:

Nu, nu este un pacat! Pentru ca prin sex, creezi finte. Si daca nu am face? Cum am fi existat >? pup dolce, cataaaッ

| GEO9999 a răspuns:

Da este pacat in special in o sarbatoare si duminica FUNDA