| MisuN99 a întrebat:

Sfaturi pentru inceperea scolii? Sunt la liceu.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Învață, have fun, cunoaşte oameni noi, fă-ți prieteni noi, profită de fiecare oportunitatea.

3 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Bucură-te din plin de anii de liceu, pentru că nu se mai întorc.
Și învață cât mai multe lucruri, or să-ți folosească pe viitor.

| 393Dan a răspuns:

Aseaza-te cat mai in spate si la extremitati, in afara vizorului profesorilor.

| nhhv a răspuns:

Nu încerca să pari ceea ce nu ești, după ceva timp vei regreta. Nu te lăsa intimidat de ceilalți și caută-ți oameni care sunt pe aceeași lungime de undă cu tine.