| rockaholic a întrebat:

Cum va simtiti odata cu inceperea scolii?

Răspuns Câştigător
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Chiar nu imi cunosc senitimentul pe care il simt. Nu stiu ce sa zic...nu ma simt nici groznic, dar nu ma simt nici minunat. Nu pot explica senzatia. Intr-un fel ma simt ok deoarece ma bucur ca ma intalnesc cu prietene, mai invat lucruri noi, dar intr-un fel imi va fi dor de vacanta. Cam asta simt eu legat de inceperea noului an scoalar.

11 răspunsuri:
| User a răspuns:

Suparat, suparat sunt Doamne iarasi...

| shtephie a răspuns:

Incep un nou capitol din viata mea!

| Siracuzia a răspuns:

Pai...ma simt putin ciudat, dupa trei luni de vacanta si relaxare, am si emotii, dar sunt fericita. happy

| Helvete a răspuns:

Rau. Si nu din cauza orelor sau chestiilor de genul, ci din cauza persoanelor pe care am sa le revad. Am si uitat cum e sa mergi la scoala, zici ca am stat acasa 3 ani nu 3 luni! Sper sa treaca la fel de repede ca anul trecut si sa vin urmatoarea vacanta de vara!laughing

| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Am emoții, sunt entuziasmată și abia aștept. O să-mi revăd colegii, profii și o să încep din nou orele. Și abia aștept să sosească prima pauzăbig grin Tu cum te simți?

| matadoru a răspuns:

Am ceva emotii pentru ca trec clasa 9 si am alti colegi, alti profesori alt diriginte. Dar sunt pe de alta parte trist, pentru ca a trecut vacanta prea repede si a venit scoala.

| maryana5 a răspuns:

Mai goala... stii cat am cheltuit pe haine?!

| StefanStyle94 a răspuns:

Nasol... o sa fiu la 25 de km de singura fata la care tin crying

| Loryoficial a răspuns:

Ma simt un boboc maestru in clasa a-9-a la filologiesmug...hee hee

| rockaholic explică:

Eu sunt trista pentru ca s-a sfarsit vacanta, dar si fericita ca imi revad colegii si o sa am poate si altii noi.

| Andreea_2287 a răspuns:

Ma simt asa.nu stiu cum dar astept cu nerabdare urmatoarea vacanta de vara