| carmen1992 a întrebat:

Simt ca mor de nervi-Tocami am vorbit cu el si duminica am fost acasa la el si avea si musafiri la masa. iar eu am spus doua lucruri. 1. iubitul meu e foarte capos.cand spune ceva trebuie mereu sa dovedeasca ca are dreptate.si eu am spus ca ii seamana lu taicasu ca vrea sa aiba dreptate.maicasa mi a dat dreptate.2.mama lui mi a spus ca o sa o cred pe ea de vina mai tarziu ca la alintat prea mult si e asa.si mi a spus sa il iau eu acasa la mine. la care eu i am raspuns.nu il iau acasa ca nu vreau cu parintii ca daca ma iau dupa ei (la modul nu cu socrii)dar nu ma refeream la ai lui. divortez zilnic.ca acum sa aflu ca maicasa s-a dus la el si i a spus ca ce imi face maicasa mie de nu stau in casa cu ea.sa inteles total aiurea..si prima chestie a zis ca nu era normal sa zic ca era ambitios ca taicasu, m-a deranjat ca a venit si i a spus lui cand eu eram plecata.acum ma cert cu el din cauza asta. ce credeti. el a zis ca stie ca eu nu am vrut sa zic nimic ieist din comun dar daca sa interpretat!

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

E clar ca va certati des dar sunt sigura ca va si iubiti, mai lasa si tu de la tine si va fi bine

3 răspunsuri:
| somrik a răspuns:

Zii ca este o calitate destul de buna, si incearca sa vorbesti cu taicasau si cu el

| somrik a răspuns:

Si e vina sa ca ia spus lu taicasau despre asta