| inna a întrebat:

Sincer ...pe site-ul acesta mai sunt si persoane trecute de 18 ani? Din cate observ eu numai copii.Multe intrebari despre Disney si cum sa se sinucida, adolescenti frustrati. Stiu ce o sa ziceti, ca si eu am avut 12-13 ani...adevarat, dar nu intrebam astfel de lucruri, am avut copilarie.Acesti copii oare mai au copilarie? Sau vad numai pc si jocuri pe calculator.

Răspuns Câştigător
| tzutzy_3632 a răspuns:

Da.eu am 18 ani si ma minunez de ce prostii intreaba copiii de 12 13 ani, chestii legate de iubiti, sex si alte chestii. cum evolueaza lucrurile... sau involueaza

5 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Da inna sunt, eu sunt trecut de 30 de ani si am vazut ca au aparut fff multi copii pe TPU si din pacate spun numai prosti

| Narfundo a răspuns:

Adevarul este ca nu mai au copilarie. Te rog sa nu ii invinovatesti pentru asta.Sunt prea mici ca sa isi dea seama. Un parinte bun nu ar avea un asemenea copil, care are ganduri sinucigase.Presupun ca sunt si persoane trecute de 18.Numai bine

| membrugirl2010 a răspuns:

Mai sunt intrebari din astea gen : Oare sunt insarcinataaaa?

| Adya20 a răspuns:

Sunt si persoane trecute de 18 ani, un exemplu sunt si eu, dar noi ii putem ajuta pe cei mici, am fost candva ca ei, unii dupa cum ai observat nu au copilarie, ei cand se joaca isi cauta un refugiu, viata ne supune la incercari grele dar nu toti trec peste ele. spuneai mai sus ceva de adolescenti frustrati.ne este usor sa-i judecam dar de aici porneste tot, putine persoane ii inteleg.Nu vreau sa crezi ca am ceva cu tinehappyti-am raspuns la intrebare si am incercat sa te fac sa intelegi de ce sunt mai multi"copii" cum ii numesti tu.Probabil nu au cu cine sa comunice si cauta pe cineva care sa ii inteleaga, in fond de asta suntem aici, sa-i ajutam

| aaaNonniM a răspuns:

Asei ai dreptate...numa copiii is aicea la varsta lor nu mai ma uitam la desene sau stiu eu ce fac ei...