| edoardo a întrebat:

Sper sa nu fie o intrebare stupida de si este. Acum 1 ora mi-am downloadat Microsoft word 2010. Pana aici totul bine, pana cand intru in el si vreau sa scriu ceva sa fac ceva dar imi apare tabel in patratele. Intrebarea mea este : Ce trebuie sa fac sa fie normal sa pot scrie ceva.

Răspuns Câştigător
| LeMike a răspuns:

Vezi sa nu fii intrat in Microsoft excel uita-te atent, e posibil sa fi descarcat toate programele de la Microsoft, de obicei vin imperuna!