| Blanky a întrebat:

Cum se face un tabel in Microsoft Word? Si cum pot scrie in el?

Răspuns Câştigător
| xbladex_1934 a răspuns:

Intri in Microsoft word daca ai 2003 intri in el si dai pe tabel iar de acolo dai inserare tabel acolo va trebui sa inserezi nr de coloane si randuri. iar in 2007 dai pe inserare si acolo ai un tabel desenat si de acolo dai de asemenea nr de randuri si coloane iar cand vrei sa scrii in el dai clic pe una di casete alea de text. succes

2 răspunsuri:
| adalia a răspuns:

Word-table-insert-dai cate coloane vrei si cate randuri-ok-poti face calendare sau poti sa faci tabele in excel

| Dina_Madalina_Elena_1990 a răspuns:

Cum pot sa scriu într-un aviz. de vânzări