| cretuvasile a întrebat:

Spune-ti ceva ce va trece acum prin minte. CEl care ma impresioneaza are o funda, ok?

Răspuns Câştigător
| adrianajollie a răspuns:

Pai abia ce`am terminat de vazut un film si am ramas impresionat de cat de mult poate un baiat sa iubeasca ( lucru care presupun ca numai in filme poate fi adevarat, in rest e doar un basmlaughing ). mi-as dori sa existe un astfel de baiat. Orice fata adevarata merita un astfel de baiathappy. Stie cand sa glumeasca, sa suprinda, sa iubeasca, ca certe, etc happy si stie cum sa faca toate astea. Si cu toate astea, prietena lui nu era multumita de nimic din ceea ce facea el. A incercat sa se omoare pentru ea si multe alte chestii...
Anyway... wild hearts can't be broken, right?
fundabatting eyelashes?

4 răspunsuri:
| DroGuleTz a răspuns:

Buna
Pai ma gandesc cand voi incepe scl si il voi vedea pe cel pe care il besk ce voi face cum oi reactiona
Papa pup dolce :* fundita?puppy dog eyes

| Darkus a răspuns:

Ma gandesc la sex laughing cu iubita mea laughingwinking

| newperson4him a răspuns:

Ma gandesc cum sa o conving pe maik`mea sa ma lase sa ies si acum seara, ieri mi-a facut ceva crize ca am venit mai tarziu.thinking

| RoxyKaRoxana a răspuns:

Ma gandesc cum sa cuceresc un baiat...care cred ca ma place. Funda?