| Skylerx a întrebat:

Spuneti-mi nume de pisici masculi! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| andragrigoras2000 a răspuns:

Buna!"Tom", "Sylvester" sau "Garfield" sunt unele dintre cele mai populare nume pentru pisicile de sex masculin. Chiar daca alegi unul dintre acestea nume sau optezi pentru unul personalizat, alegerea poate fi dificila. De aceea trebuie sa te gandesti foarte bine inainte de a-i pune un nume pisicii tale.
mai sunt si:chichi,timofte,cascaracke,milly,zuzi,didi,cici,miky,bubi,bubico,gilly,suzi,mici,dic, tomyy, dodel...snt multe. daca vrei sati mai zic imi dai mesaj pe roivat, oke? te pup si sper sa te hotarasti ce nume sai dai pisicutei tale:*ATENTIE! numele e foarte important!happypapa!kiss wave

6 răspunsuri:
| MyChemicalRomance a răspuns:

Tom; Tommy; Billy; Flexy; Pufu; Darky...laughing
pe al meu il cheama Billy :d :X

| Skylerx explică:

Multumesc mult pentru raspunsuri! I-am pus numele Tommy xD

| ღRarityღ a răspuns:

Tomy ar fi dragut la un puiut dar daca ai unul mai mare ar fi dragut mikky

| Rurix a răspuns:

Băsescu, Buffy, Bufi, Bufolino, Bulă, Bulache, Bulgaraş, Bulina, Bulisor, Bulz, Bumbu, Bumi, Buratino, Ciupi, Cliff, Fufu, Fritzy, Frodo, Frutti, Leonard, Leone, Leonidas, Leuache, Lex, Lidutzu, Nino, Nixon, Nomercy, Norocel, Linx. Osama şi Bush. Pace! ^^ laughing

| sevoraandra a răspuns:

Buna!"Tom", "Sylvester" sau "Garfield" sunt unele dintre cele mai populare nume pentru pisicile de sex masculin. Chiar daca alegi unul dintre acestea nume sau optezi pentru unul personalizat, alegerea poate fi dificila. De aceea trebuie sa te gandesti foarte bine inainte de a-i pune un nume pisicii tale.
mai sunt si:chichi,timofte,cascaracke,milly,zuzi,didi,cici,miky,bubi,bubico,gilly,suzi,mici,dic, tomyy, dodel...snt multe. daca vrei sati mai zic imi dai mesaj pe roivat, oke? te pup si sper sa te hotarasti ce nume sai dai pisicutei tale:*ATENTIE! numele e foarte important! happypapa!

| Skylerx explică (pentru sevoraandra):

Mersi da nu-mi foloseste odata ce l-ai copiat!