| Love_7367 a întrebat:

Spuneti-mi si mie cateva porecle dragute pentru fete... Dau si fundita

2 răspunsuri:
| Myssteriusthanlife a răspuns:

Lu lili zuzu zoza zuza zuzulici zizi pikey smiley katy ketty semy mitzy mitz camy doogey kity muzy mezy dasy bubbels Zapalici, Clampisor, Vivi, Fifi, Fefee, Dedee, Deea, Deyu, Fata, Buttercup, Clampii, Bubu, Prajiturica, Pasa xD., Ninii, Tilla, Tuchy, Tzupy, Zozza [ Toto ], Toto, Togo, Togolina, Ti, Lu, La, De, Bii, Beni, Penny, Sonny, Luv', Lil.

funda?:X:X:X

| Liniuta a răspuns:

Aspirina(asta e a mea laughing ), Bobo, Candy/Cofee, Droops, Eve, Flash(asta poate sa fie si de baiat), Groopy, Hindux, Lola, Kroptonita, Musca/Molly, Nasty/Noom, Pansy, Scandura/Sandwish, Trina