| Tarabostes a întrebat:

Spuneti-mi si mie statusuri super amuzante
FUNDA

Răspuns Câştigător
| ღmarynaღ a răspuns:

Du-te tare vino lent, pentru mine n-ai talent

Pe usa scria? femei?, si cand am intrat erau numai WC-uri? sad

imi e dor de tine.de caldura ta.in zilele cand ma culcam cu tine... draga mea pijama

un mut ii spune surdului ca orbul a vazut un paralizat fugind!

M-am trezit LUNI si m-am gandit MARTI sa ma duc MIERCURI la scoala, dar cand am vazut JOI ca vine ziua de VINERI m-am gandit ce sa caut SAMBATA la scoala cand DUMINICA e zi libera! Atentie: respectati programu'!

Se spune ca inotul slabeste.atunci balenele cu ce au gresit

2 răspunsuri:
| Laurentzyu96 a răspuns:

Invisible (only stupid people can see me) laughing pasta il am si eu acum sau Doua lucruri sunt infinite universul si prostia omeneasca si ma indoiesc de primul (Einstein a zis-o) laughing